Spring naar inhoud

Doneer een salade voor COVID-19

Toegevoegd op: 2 april 2020 Urban Salad maakt salades die wij gratis verstrekken aan hulpverleners in de frontlinie tegen COVID-19 en aan andere hulpbehoevenden.

Urban Salad maakt de komende weken salades die wij - dankzij gulle donaties -  gratis kunnen verstrekken aan hulpverleners in de frontlinie tegen COVID-19 en aan andere hulpbehoevenden die door de corona-crisis extra hard worden geraakt.

In de afgelopen 2 weken hebben wij al ruim 2.100 salades geleverd aan het OLVG, daklozen opvang De Regenboog, een voedselbank en Stichting de Flora Kokjes. Dit werd door iedereen met zeer veel enthousiasme ontvangen (zie @urbansaladnl op Instagram). 

Om de komende tijd nog meer instellingen te kunnen voorzien van lekker & gezond eten, hebben we extra donaties hard nodig. Steun jij dit initiatief?

Doneer dan vandaag nog via www.urbansalad.nl

Meer informatie

Initiatief

Urban Salad

Voor wie
Waar
Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

De Onafhankelijken Expo

In Loods 6 laten zestig kunstenaars, leden kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en gast kunstenaars, werk zien met de titel Onafhankelijk. De bezoeker kan ontdekken hoe die Onafhankelijkheid in het werk zichtbaar is. Er is een grote verscheidenheid aan werken en toegepaste technieken te zien.

Meer lezen over De Onafhankelijken Expo

Initiatief

Stichting Natuurlijk IJburg

Een duurzaam, social en leefbaar IJburg

Meer lezen over Stichting Natuurlijk IJburg

Initiatief

Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?

We herinneren ons vast dat in 2002, 2003, en 2004 Amsterdam een autovrije dag kende. De jaarlijkse autovrije zondag, die op dezelfde dag plaatsvond als de Dam-tot-Dam loop.

Meer lezen over Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel