Spring naar inhoud

Nieuw-West Talents

Toegevoegd op: 13 mei 2020 Straatvoetbal oefeningen en conditie trainingen voor jongeren tussen de 13-18 jaar

ASV LEBO geeft straatvoetbal oefeningen en conditie trainingen voor jongeren tussen de 13-18 jaar binnen de richtlijnen van het RIVM. Op die manier kunnen de jongeren veilig sporten in hun eigen wijk.

Meer informatie

Initiatief

ASV LEBO

Categorieën
Voor wie
Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

De Onafhankelijken Expo

In Loods 6 laten zestig kunstenaars, leden kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en gast kunstenaars, werk zien met de titel Onafhankelijk. De bezoeker kan ontdekken hoe die Onafhankelijkheid in het werk zichtbaar is. Er is een grote verscheidenheid aan werken en toegepaste technieken te zien.

Meer lezen over De Onafhankelijken Expo

Initiatief

Stichting Natuurlijk IJburg

Een duurzaam, social en leefbaar IJburg

Meer lezen over Stichting Natuurlijk IJburg

Initiatief

Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?

We herinneren ons vast dat in 2002, 2003, en 2004 Amsterdam een autovrije dag kende. De jaarlijkse autovrije zondag, die op dezelfde dag plaatsvond als de Dam-tot-Dam loop.

Meer lezen over Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel