Spring naar inhoud

ViNotion - Slimme camera's

Toegevoegd op: 5 juni 2020 Wij maken van standaard CCTV camera’s slimme camera’s door er software, op basis van kunstmatige intelligentie, aan toe te voegen.

Het systeem meet het aantal aanwezigen in een gebied, de dichtheid en onderlinge afstand tussen personen. ViSense CrowdDynamics kan ingezet worden in bijvoorbeeld vliegvelden, ziekenhuizen, treinstations, voetbalstadions, etc., om een veilige 1,5 meter maatschappij te vormen waardoor verspreiding van covid-19 kan worden tegengegaan.

Wat heb je nodig:
 -CCTV camera in de buitenruimte die je wenst te monitoren 
 -ViSense Processing unit met onze CrowdDynamics firmware
 -Stroomvoorziening 
 
 De automatische waargenomen overtredingen kunnen de volgende triggers uitvoeren: 
 - Een oproep via een geluidsinstallatie om afstand te bewaren
 - Een beeldscherm waar mensen verzocht worden afstand te houden 
 - Alarm trigger met visualisatie in een toezichtruimte waarop observanten kunnen optreden

Lees hier meer. Dit idee is een inzending van de Ondernemerspitch. Een initiatief van de Amsterdam Economic Board en Rabobank Amsterdam in samenwerking met gemeente Amsterdam, ORAM, VNO-NCW, MKB en amsterdam&partners.

Meer informatie

Initiatief

ViNotion – Slimme camera’s voor een veilige anderhalve-meter-samenleving

Website

Geen website

Contact

Geen contact

Categorieën
Voor wie

Geen doelgroepen

Waar
Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

De Onafhankelijken Expo

In Loods 6 laten zestig kunstenaars, leden kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en gast kunstenaars, werk zien met de titel Onafhankelijk. De bezoeker kan ontdekken hoe die Onafhankelijkheid in het werk zichtbaar is. Er is een grote verscheidenheid aan werken en toegepaste technieken te zien.

Meer lezen over De Onafhankelijken Expo

Initiatief

Stichting Natuurlijk IJburg

Een duurzaam, social en leefbaar IJburg

Meer lezen over Stichting Natuurlijk IJburg

Initiatief

Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?

We herinneren ons vast dat in 2002, 2003, en 2004 Amsterdam een autovrije dag kende. De jaarlijkse autovrije zondag, die op dezelfde dag plaatsvond als de Dam-tot-Dam loop.

Meer lezen over Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel