Spring naar inhoud

De Groene Lobby

Toegevoegd op: 7 juni 2020 De Groene Lobby heeft het plan om op drukbezochte plekken in de stad ‘Anderhalve-Meters’ in te zetten.

Hoe?
‘Anderhalve-Meters’ zijn opvallend geklede mensen die als doel hebben om mensen op straat op een positieve manier te motiveren en te activeren om de 1,5 meter afstand en andere RIVM regels aan te houden.

Voor wie?
Van iedereen, voor iedereen op drukbezochte plekken
 
Lees hier meer. Dit idee is een inzending van de Ondernemerspitch. Een initiatief van de Amsterdam Economic Board en Rabobank Amsterdam in samenwerking met gemeente Amsterdam, ORAM, VNO-NCW, MKB en amsterdam&partners.

 

Meer informatie

Initiatief

Jaspers Fleers

Website

Geen website

Categorieën
Voor wie
Waar
Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

Buurt in Beweging

Met je buren bewegen op het Bertelmanplein elke vrijdag 10.30 - 11.30

Meer lezen over Buurt in Beweging

Initiatief

De Onafhankelijken Expo

In Loods 6 laten zestig kunstenaars, leden kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en gast kunstenaars, werk zien met de titel Onafhankelijk. De bezoeker kan ontdekken hoe die Onafhankelijkheid in het werk zichtbaar is. Er is een grote verscheidenheid aan werken en toegepaste technieken te zien.

Meer lezen over De Onafhankelijken Expo

Initiatief

Stichting Natuurlijk IJburg

Een duurzaam, social en leefbaar IJburg

Meer lezen over Stichting Natuurlijk IJburg
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel