Spring naar inhoud

Kbuurtuurtje online

Toegevoegd op: 11 juni 2020 Wekelijks moment om Kbuurt bewoners in Zuidoost met elkaar te verbinden

In de Kbuurt houden wij iedere week een zogenaamd Kbuurt uurtje, in buurthuis Bonte Kraai. Een uurtje voor actieve bewoners, om samen te spreken, bij elkaar te komen, een kop thee te drinken en het over de buurt te hebben. Er worden plannen gemaakt of plannen sneuvelen daar. Ook zien wij vaak en graag ondersteuners van de Kbuurt, die aansluiten om zo de samenwerking tussen allerlei partijen op een hele informele manier te bevorderen. Met Corona is dit Kbuurt uurtje weggevallen. We hebben het nu gefixt om iedere week online met elkaar om de digitale tafel te zitten. Daarbij livestreamen we ook weer het beeld op Facebook en op Instagram zodat op het moment van de digitale bijeenkomst ook meer mensen er weet van hebben. Met de livestream maken we ook de link bekend waarop mensen kunnen deelnemen. 

PS vanaf 18 juni vindt er ook weer spreekuren plaats in buurthuis de Bontekraai. Waardoor er een combinatie van online en offline spreekuur plaatsvindt.  Een beperkt aantal mensen kunnen deelnemen aan de offline bijeenkomst in de Bontekraai. Interesse meld je aan via
hartvoordekbuurt@gmail.com

Meer informatie

Initiatief

Hart voor de Kbuurt

Voor wie
Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

De Onafhankelijken Expo

In Loods 6 laten zestig kunstenaars, leden kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en gast kunstenaars, werk zien met de titel Onafhankelijk. De bezoeker kan ontdekken hoe die Onafhankelijkheid in het werk zichtbaar is. Er is een grote verscheidenheid aan werken en toegepaste technieken te zien.

Meer lezen over De Onafhankelijken Expo

Initiatief

Stichting Natuurlijk IJburg

Een duurzaam, social en leefbaar IJburg

Meer lezen over Stichting Natuurlijk IJburg

Initiatief

Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?

We herinneren ons vast dat in 2002, 2003, en 2004 Amsterdam een autovrije dag kende. De jaarlijkse autovrije zondag, die op dezelfde dag plaatsvond als de Dam-tot-Dam loop.

Meer lezen over Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel