Spring naar inhoud

KolenkitKas Zomerfeest (op 1,5 meter)

Toegevoegd op: 19 juni 2020 KolenkitKas Zomerfeest (op 1,5 m). Er is opera, wij gaan plaatjes draaien, de BBQ aanzetten en lekkere drankjes maken.

Door corona hebben we de afgelopen maanden veel thuis hebben gezeten. Maar nu we weer meer en meer naar buiten mogen willen we graag samen de zomer inluiden. Met een klein maar fijn KolenkitKas Zomerfeest. Allemaal op 1,5 meter afstand uiteraard. Maar niet met minder gezelligheid.

Wat gaan we doen?
> Er zal een opvoering zijn van World Opera Lab!
> Je mag de mic pakken en wat delen met ons, meld je bij Fouad Lakbir
> Eigen vinyl draaien kan, neem mee en meld je bij Peter Both
> Je mag je eigen drankjes en eten voor op de BBQ meenemen, is wel zo corona-proof!

Dus voel je welkom, kom gezellig langs en praat eens met die buurman die je tot nu alleen nog maar hebt gegroet!

Meer informatie

Initiatief

KolenkitKas

Voor wie

Geen doelgroepen

Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?

We herinneren ons vast dat in 2002, 2003, en 2004 Amsterdam een autovrije dag kende. De jaarlijkse autovrije zondag, die op dezelfde dag plaatsvond als de Dam-tot-Dam loop.

Meer lezen over Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?

Initiatief

SAMENLEVEN IN NEDERLAND - WAT IS JOUW ERVARING?

Deel jouw ervaring. En help de overheid betere keuzes te maken voor de toekomst

Meer lezen over SAMENLEVEN IN NEDERLAND - WAT IS JOUW ERVARING?

Initiatief

Waar inspiratie, kennis en generaties samenkomen!

Bij OGJG geloven we in de kracht van verbinding en kennisdeling. Met interactieve sessies, verzorgd door vrijwillige studenten voor senioren, bieden we mentale uitdaging en sociale verbinding, en bouwen we aan een inclusieve samenleving waarin jong en oud elkaar versterken.

Meer lezen over Waar inspiratie, kennis en generaties samenkomen!
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel