Spring naar inhoud

Felicitatieproject Rivierenbuurt

Toegevoegd op: 15 december 2020 Het Felicitatieproject bezoekt en helpt indien nodig 70 plussers in de Rivierenbuurt. In Corona tijd van extra belang!

Het Felicitatieproject is een vereniging die werkt vanuit het Huis van de Wijk Rivierenbuurt en bestaat al ruim 50 jaar. Vrijwilligers van het Felicitatieproject bezoeken bewoners in de Rivierenbuurt die een kroonjaar bereiken vanaf 70 jaar minimaal iedere 5 jaar. En indien gewenst kan dat uiteraard vaker gebeuren.
Mevrouw Wagenaar is al 30 jaar als coordinator (vrijwilligerswerk) betrokken bij dit project.

Tijdens het huisbezoek, dat ‘Coronaproof’ zal plaatsvinden, presenteert de vrijwilliger een informatiemap met veel nuttige informatie, zodat de 70 plusser in de Rivierenbuurt zich tijdig op de hoogte kan stellen van allerlei mogelijkheden, als dat later nodig mocht zijn. Ook wordt er gekeken of er eventueel extra hulp nodig is. Indien dat het geval is kan ook de maatschappelijk dienstverlener ingeschakeld worden. Tevens ontvangt de 70 plusser een cadeautje. 

In deze nare Corona tijden is het Felicitatieproject van extra waarde in de Rivierenbuurt en hulde voor al die vrijwilligers aldaar!
 

Meer informatie

Initiatief

Felicitatieproject Rivierenbuurt.

Voor wie
Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

De Onafhankelijken Expo

In Loods 6 laten zestig kunstenaars, leden kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en gast kunstenaars, werk zien met de titel Onafhankelijk. De bezoeker kan ontdekken hoe die Onafhankelijkheid in het werk zichtbaar is. Er is een grote verscheidenheid aan werken en toegepaste technieken te zien.

Meer lezen over De Onafhankelijken Expo

Initiatief

Stichting Natuurlijk IJburg

Een duurzaam, social en leefbaar IJburg

Meer lezen over Stichting Natuurlijk IJburg

Initiatief

Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?

We herinneren ons vast dat in 2002, 2003, en 2004 Amsterdam een autovrije dag kende. De jaarlijkse autovrije zondag, die op dezelfde dag plaatsvond als de Dam-tot-Dam loop.

Meer lezen over Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel