Spring naar inhoud

Zwerfvuilopruimmoment

Toegevoegd op: 24 december 2021 In ons stadsdeel zijn plekken waar de reiniging niet lijkt te komen. Daar ligt het bezaaid met blikjes, plastic en rommel.

Het lijkt me leuk om bijv 1 x per maand met een paar vrijwilligers de plekken langs te gaan waar de reiniging niet komt, en het zwerfvuil daar op te ruimen.

Meer informatie

Initiatief

Maartje Greeuw

Website

Geen website

Contact

Geen contact

Categorieën
Voor wie
Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

Voedselpark Amsterdam

Voedselpark Amsterdam: het groene burger alternatief voor distributiepark Lutkemeer.

Meer lezen over Voedselpark Amsterdam

Initiatief

Mamby Club 2.0

Kinderen uit Zuidoost die van lezen houden tools geven om andere kinderen te laten zien dat lezen cool is. Kinderen van verschillende achtergronden uit Zuidoost dichter bijelkaar brengen. Talentontwikkeling. Laten zien wat er allemaal te doen is voor kinderen in Zuidoost.

Meer lezen over Mamby Club 2.0

Initiatief

Stadskas en Buurtkamer in Slotervaart

Verbinden, samen de buurt verbeteren, leefbaarheid vergroten, gezond eten, circulair leven. We doen het samen, niet alleen.

Meer lezen over Stadskas en Buurtkamer in Slotervaart
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel