Spring naar inhoud

de FIXbrigade

Toegevoegd op: 28 november 2022 Wij helpen mensen met een laag inkomen (140% van het minimumloon) om hun woning comfortabel en energiezuinig te maken. Wij voeren allerlei energiebesparende maatregelen uit. Daarbij is het werk en het materiaal gratis.

Het is bedoelt voor mensen met een laag inkomen, die in Amsterdam Oost, Noord of Nieuw West wonen. Wij hopen binnenkort ook in de andere stadsdelen actief te kunnen worden. Wij geven bewoners een energieadvies, maar bovenal voeren wij alle kleine isolatie maatregelen uit. Daarbij komt een team van fixers bij je langs en die zijn gemiddeld een dag bezig bij jou thuis, om je woning tochtdicht te maken. Daarnaast stellen wij je centrale verwarming zo in dat je huis beter verwarmd wordt, en je een stuk minder energie gaat gebruiken. En voor mensen die een huis met vocht en schimmel hebben, doen wij metingen om aan te tonen wat de oorzaak van de schimmel is. 

Meer informatie

Initiatief

Jungle Amsterdam

Contact 0207373326
Categorieën
Voor wie
Waar

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

De Onafhankelijken Expo

In Loods 6 laten zestig kunstenaars, leden kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en gast kunstenaars, werk zien met de titel Onafhankelijk. De bezoeker kan ontdekken hoe die Onafhankelijkheid in het werk zichtbaar is. Er is een grote verscheidenheid aan werken en toegepaste technieken te zien.

Meer lezen over De Onafhankelijken Expo

Initiatief

Stichting Natuurlijk IJburg

Een duurzaam, social en leefbaar IJburg

Meer lezen over Stichting Natuurlijk IJburg

Initiatief

Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?

We herinneren ons vast dat in 2002, 2003, en 2004 Amsterdam een autovrije dag kende. De jaarlijkse autovrije zondag, die op dezelfde dag plaatsvond als de Dam-tot-Dam loop.

Meer lezen over Een autoluwere stad via ... een autovrije zondag?
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel