Spring naar inhoud

het Afvalpaleis

Toegevoegd op: 28 november 2022 Een plek waar alles rond het verminderen van afval draait. Een weggeefwinkel, repaircafé's, workshops, een huiskamer waar je koffie kan drinken en met anderen in gesprek kan gaan.

Het Afvalpaleis is er voor iedereen, voor mensen die weinig geld hebben en gratis spullen nodig hebben, voor mensen die minder afval willen produceren en willen leren hoe ze dat kunnen doen. En voor mensen die van hun spullen af willen, maar die liever niet weg gooien. 
Het Afvalpaleis is ook een plek waar je even kunt uitrusten en waar je je buren kunt ontmoeten, waar je workshops kunt volgen over allerlei onderwerpen om circulair te leven, of om energie te besparen. 

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

Buurt in Beweging

Met je buren bewegen op het Bertelmanplein elke vrijdag 10.30 - 11.30

Meer lezen over Buurt in Beweging

Initiatief

De Onafhankelijken Expo

In Loods 6 laten zestig kunstenaars, leden kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en gast kunstenaars, werk zien met de titel Onafhankelijk. De bezoeker kan ontdekken hoe die Onafhankelijkheid in het werk zichtbaar is. Er is een grote verscheidenheid aan werken en toegepaste technieken te zien.

Meer lezen over De Onafhankelijken Expo

Initiatief

Stichting Natuurlijk IJburg

Een duurzaam, social en leefbaar IJburg

Meer lezen over Stichting Natuurlijk IJburg
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel