Spring naar inhoud

Stichting Rain Media

Toegevoegd op: 4 december 2023 Een inclusieve en betrokken samenleving creëren waarin jongeren actief deelnemen en bijdragen aan maatschappelijke ontwikkelingen.

Stichting Rain Media faciliteert de brug tussen de stichtingen, lokale ondernemers en jongeren. Door de krachten van lokale ondernemers, stichtingen en jongeren te bundelen, streven we ernaar om jongeren op te nemen in de maatschappelijke discussie, hen bewust te maken van hun potentieel en hen actief te laten participeren in waardevolle activiteiten. Tegelijkertijd zullen we stichtingen voorzien van de benodigde communicatiemiddelen, zodat hun inspanningen beter zichtbaar worden en hun impact wordt vergroot. 

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

De Kansmakers

Het project De Kansmakers biedt kwetsbare jongeren vanaf 14 jaar uit Amsterdam een veilige en stabiele omgeving waarin zij kunnen werken aan herstel, zelfvertrouwen en maatschappelijke participatie. Door individuele begeleiding, groepsactiviteiten, therapie en trainingen zoals emotieregulatie.

Meer lezen over De Kansmakers

Initiatief

Buurt in Beweging

Met je buren bewegen op het Bertelmanplein elke vrijdag 10.30 - 11.30

Meer lezen over Buurt in Beweging

Initiatief

De Onafhankelijken Expo

In Loods 6 laten zestig kunstenaars, leden kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en gast kunstenaars, werk zien met de titel Onafhankelijk. De bezoeker kan ontdekken hoe die Onafhankelijkheid in het werk zichtbaar is. Er is een grote verscheidenheid aan werken en toegepaste technieken te zien.

Meer lezen over De Onafhankelijken Expo
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel