Spring naar inhoud

Blije Buren

Toegevoegd op: 2 april 2020 Ons doel is om eenzaamheid terug te dringen en saamhorigheid te bevorderen, verschillen te doen begrijpen en overeenkomsten te versterken.

Blije Buren is ontstaan uit verschillende initiatieven, zoals Sea of Love (S.O.L.) en  Villa J.C. Initiatieven met als doel andere mensen – belangeloos –  te ondersteunen en (als gevolg daarvan) uit hun isolement te halen. Door de verschillen te begrijpen en de overeenkomsten te versterken komen mensen nader tot elkaar en worden zij… Blije Buren! Momenteel richten wij ons vooral op voedsel inzamelen en verspreiden in de stad aan degenen die dat het hardste nodig hebben.

Meer informatie

Initiatief

Peter Gualterus

Voor wie
Waar
Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

bewust Onbewust

Achttien kunstenaars van drie Amsterdamse kunstenaarsverenigingen, St Lucas, De Onafhankelijken en Amstellandkunst laten hun verbeelding spreken in de tentoonstelling BEWUST-ONBEWUST, ook wel de overgang van leven naar dood. De kunstenaars hopen dat hun werk tot verder denken aanzet.

Meer lezen over bewust Onbewust

Initiatief

Educatief activiteitenalbum voor gezinnen

Het activiteitenalbum van My Social Battery (4–7 jaar) bevat 52 uitdagende, educatieve offline activiteiten incl. thema's, kleurplaten, fotokadertjes, inzichtvragen voor ouders. Het versterkt ouder-kind interactie en draagt preventief bij aan veiligheid, structuur en veerkracht binnen kwetsbare gezinnen.

Meer lezen over Educatief activiteitenalbum voor gezinnen

Initiatief

De Kansmakers

Het project De Kansmakers biedt kwetsbare jongeren vanaf 14 jaar uit Amsterdam een veilige en stabiele omgeving waarin zij kunnen werken aan herstel, zelfvertrouwen en maatschappelijke participatie. Door individuele begeleiding, groepsactiviteiten, therapie en trainingen zoals emotieregulatie.

Meer lezen over De Kansmakers
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel