Spring naar inhoud

“MOVE MAATJE”

Toegevoegd op: 16 april 2020 Move koppelt een student of young professional aan een leerling als maatje

Move koppelt een student/young professional aan een leerling. Het hoofddoel: contact maken! Tweemaal per week gedurende vier weken (indien gewenst langer) neemt de vrijwillger via Skype of (video)telefoon contact op met de leerling (ongeveer een half uur per keer), maakt een praatje en denkt waar nodig mee met schoolopdrachten.
 

Meer informatie

Initiatief

“MOVE MAATJE”

Contact

Geen contact

Categorieën
Waar
Subsidies

Geen subsidies

Meer initiatieven

Loading...

Initiatief

SAMENLEVEN IN NEDERLAND - WAT IS JOUW ERVARING?

Deel jouw ervaring. En help de overheid betere keuzes te maken voor de toekomst

Meer lezen over SAMENLEVEN IN NEDERLAND - WAT IS JOUW ERVARING?

Initiatief

Waar inspiratie, kennis en generaties samenkomen!

Bij OGJG geloven we in de kracht van verbinding en kennisdeling. Met interactieve sessies, verzorgd door vrijwillige studenten voor senioren, bieden we mentale uitdaging en sociale verbinding, en bouwen we aan een inclusieve samenleving waarin jong en oud elkaar versterken.

Meer lezen over Waar inspiratie, kennis en generaties samenkomen!

Initiatief

No-Mads Collective: Life Force

Life Force is een innovatieve, creatieve beleving waar kunst en welzijn elkaar kruisen en je veerkracht, vitaliteit en verbinding vindt. Door het samenspel van verschillende kunstvormen te versterken, inspireren we mensen en laten we onszelf inspireren door anderen om samen iets moois en betekenisvol te maken.

Meer lezen over No-Mads Collective: Life Force
Alle initiatieven bekijken

Login om verder te gaan

Hou mij op de hoogte



Cancel